Szkolenie Opiekun dzienny

KONTAKT

Garwolin - Dodane przez centrum1 (osoba prywatna) -

Szkolenie Opiekun dzienny

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie Opiekun dzienny

Centrum Psychologiczne Widnokrąg serdecznie zaprasza na szkolenie pn. Opiekun dzienny".
Jest to szkolenie podstawowe - 160-godzinne - dla dziennego opiekuna, o którym mowa w art. 39 ust. 1 pkt 6 lit. a ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

Liczba godzin: 160 godzin - w tym 130 w formie zajęć warsztatowych i 30 w formie praktyk. Praktyki odbywają się w placówkach zajmujących się opieką nad dziećmi do lat 3.

Szkolenie skierowane do osób:

nie posiadających kwalifikacji w zawodzie: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego;
nie posiadających udokumentowanego (co najmniej rocznego) doświadczenia w pracy z dziećmi do 3 roku życia uzyskanego bezpośrednio przed podjęciem pracy jako opiekun.

PLANOWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA wrzesień 2016 r.

Cena szkolenia : 1500 zł-istnieje możliwość płatności w dogodnych ratach.
Miejsce zajęć: Centrum Warszawy ul. Gałczyńskiego 4 (róg Nowego Światu i Foksal)

OPIS ZAWODU DZIENNY OPIEKUN

Dziennego opiekuna na podstawie umowy zlecenia zatrudnić może gmina (wybierany w drodze konkursu). Opiekun zajmuje się dziećmi w wieku od ukończenia 20 tygodnia do 3 roku życia. Pod jego opieką może przebywać maksymalnie pięcioro dzieci, a w przypadku gdy w grupie znajduje się dziecko, które nie ukończyło pierwszego roku życia, jest niepełnosprawne lub wymaga szczególnej opieki - maksymalnie nad trojgiem dzieci.

Dzienny opiekun przy sprawowaniu opieki nad dziećmi może korzystać z pomocy wolontariuszy, (którzy przejdą odpowiednie szkolenia dla wolontariuszy). Do zadań dziennego opiekuna należy w szczególności:

1) zapewnienie dziecku opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych;

2) zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka;

3) prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.

Dzienny opiekun może korzystać w pracy z pomocy rodziców w sprawowaniu opieki nad dziećmi w czasie prowadzenia zajęć.


Dla osób bezrobotnych ,zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu ze środków publicznych-po szczegóły zapraszamy podczas kontaktu telefonicznego-służymy kompetentną pomocą w tej kwestii.

Centrum Psychologiczne Widnokrąg posiada akredytację i zatwierdzony przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej program nauczania w tym zakresie.

Nie czekaj -zgłoś się już dziś i daj sobie szansę na pracę!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową lub 789 249 162

Mapa GarwolinProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkolenie Opiekun dzienny ,1 500 zł


Polecane, ciekawe strony z Garwolina. Prowadzisz serwis o Garwolinie lub zwiazany z Garwolin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Telewizja Internetowa Garwolina !Zobacz stronę Urząd Miata Garwolin !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Garwolin !Zobacz stronę Wirtualny Garwolin !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Garwolinie !Zobacz stronę Kurier Garwoliński !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Garwolin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Garwolina: Otwock ogłoszenia - Dęblin darmowe ogłoszenia - Piaseczno ogłoszenia bezpłatne - Grójec ogłoszenia - Łuków sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Garwolin City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj