Pracownik sklepu

KONTAKT

Garwolin - Dodane przez lublin (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik sklepu

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG, brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa WYG zatrudnia ok. 5500 osób, w 40 biurach zlokalizowanych w 30 krajach, na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 specjalistów. WYG w Polsce jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych i zarządzaniu wymagającymi przedsięwzięciami zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, jak i instytucji publicznych. WYG HR Consulting jest wiarygodnym partnerem biznesowym, wspierającym procesy zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
WYG HR dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK SKLEPU
Opis stanowiska:
wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw
rozładunek dostaw towarów
dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów
prace porządkowe

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dyspozycyjnośc do pracy zmianowej
książeczka Sanpepid
rzetelnośc, odpowiedzialność

Klient oferuje:
umowa o pracę lub umowa zlecenie
atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne min. 2100 brutto
zatrudnienie w Firmie będącej liderem rynku
możliwość zdobycia cennego doświadczenia
praca zmianowa
ZAPEWNIAMY DOWÓZ DO/Z PRACY
Miejsce pracy: Warszawa
Kontakt: 81 465 25 63

PRACA TYMCZASOWA
Agencja zatrudnienie certyfikat 10206

Mapa GarwolinProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik sklepu

Polecane, ciekawe strony z Garwolina. Prowadzisz serwis o Garwolinie lub zwiazany z Garwolin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Telewizja Internetowa Garwolina !Zobacz stronę Kurier Garwoliński !Zobacz stronę Urząd Miata Garwolin !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Garwolin !Zobacz stronę Wirtualny Garwolin !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Garwolinie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Garwolin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Garwolina: Otwock ogłoszenia - Dęblin darmowe ogłoszenia - Piaseczno ogłoszenia bezpłatne - Grójec ogłoszenia - Łuków sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję