Pracownik Linii Komplementacji Zamówień

KONTAKT

Górzno - Dodane przez ris.garwolin2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Linii Komplementacji Zamówień

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr 47).
Dla naszego klienta, lidera w branży kosmetycznej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Pracownik LKZ

Zakres obowiązków:
precyzyjne pakowanie kosmetyków na linii kompletacji zgodnie z listą pobrań
zapewnienie planowego przebiegu procesu wysyłek paczek dla Konsultantów
bieżąca kontrola zamówień
Oczekiwania:
dyspozycyjności do pracy zmianowej
rzetelności i zaangażowania
dokładności i spostrzegawczości
umiejętności pracy w narzuconym, szybkim tempie
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferta:
współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia)
równoważny system czasu pracy
możliwość rozwoju zawodowego
stałą opiekę kadrową na terenie zakładu
stawka 11 zł/h + premia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres e-mail, bądź telefoniczne zapoznanie się z ofertą.
Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883
Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty
Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Mapa GórznoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Linii Komplementacji Zamówień

Polecane, ciekawe strony z Garwolina. Prowadzisz serwis o Garwolinie lub zwiazany z Garwolin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miata Garwolin !Zobacz stronę Telewizja Internetowa Garwolina !Zobacz stronę Kurier Garwoliński !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Garwolin !Zobacz stronę Wirtualny Garwolin !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Garwolinie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Garwolin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Garwolina: Otwock ogłoszenia - Dęblin darmowe ogłoszenia - Piaseczno ogłoszenia bezpłatne - Grójec ogłoszenia - Łuków sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję