Moda retro

on

Współczesna kobieta lubi eksperymentować z modą oraz ciągle szuka nowych zestawów i inspiracji. Poszukując nowych trendów sięga się ostatnio coraz częściej do mody z przed lat. Jest to moda retro, czyli sposób ubierania pochodzący głównie z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych i osiemdziesiątych. Do szczególnie często wykorzystywanych elementów odzieży i dodatków z tamtych czasów należą spodnie dzwony, buty, bluzy, duże, będące obecnie na topie, przeciwsłoneczne okulary oraz skórzane torebki.
Moda ta przeznaczona jest dla pań odważnych, lubiących dobrze i oryginalnie wyglądać. Z ciuchami można dowolnie eksperymentować oraz łączyć je z tym co aktualnie jest trendy. Dzięki temu powstają jedyne w swoim rodzaju, unikatowe zestawienia. Nie trzeba przy tym tracić dużych kwot pieniędzy na modne, markowe ubrania znanych projektantów.
Coraz więcej osób preferuje właśnie ten sposób ubierania się. Są to nie tylko zwykli ludzie lecz także znane gwiazdy, które dumnie się z tym obnoszą. Do głównych, sławnych fanek mody retro należą między innymi siostry Olsen, Renee Zellweger, Kate Moss, Kristin Davis oraz Kayah.
Ubrania takie dostępne są w specjalnych sklepach internetowych oraz coraz popularniejszych ostatnio secondhandach.

Dodaj komentarz